Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Výrobné možnosti

Spoločnosť KMF Slovakia poskytuje ambicióznym spoločnostiam precízne a spoľahlivé služby
v rámci výroby produktov z plechu. S 7.200 štvorcovými metrami plochy na výrobu
a spracovanie plechov a 150 kvalifikovanými zamestnancami disponujeme flexibilitou
a skúsenosťami a v kombinácii s modernými technológiami na spracovanie kovov sme schopní poskytovať spoľahlivú subdodávateľskú výrobu plechových výrobkov na vysokej úrovni
pre široké spektrum priemyselných odvetví.

Od návrhu až po dodávku robíme veci inak.

Okrem zákazkovej kovovýroby naše rozsiahle schopnosti zahŕňajú návrh dizajnu, vrátane hodnotového inžinierstva, CNC delenie, ohýbanie, zváranie, povrchovú úpravu kovov a montáž výrobkov. Naša hodnota však siaha oveľa ďalej, hlavne v riešeniach s vysokou pridanou hodnotou. Spolupráca s nami minimalizuje riziko a zabezpečuje efektívnu kontinuitu dodávateľského reťazca. V KMF Slovakia sa zameriavame na budovanie dlhodobých partnerstiev s našimi dodávateľmi, s cieľom zabezpečiť integrovaný dodávateľský reťazec
na svetovej úrovni. Od našich dodávateľov požadujeme, aby dôsledne spĺňali rovnaké vysoké štandardy kvality, dodávok, nákladov a spokojnosti zákazníkov, ktoré sa snažíme poskytovať
aj našim zákazníkom.

Dizajn a výroba prototypov

Dizajn a výroba vzoriek sú jednou
z rozhodujúcich súčastí výrobného procesu.

Konštrukcia
CNC delenie plechov

CNC vysekávanie a pálenie ponúka našim zákazníkom neporovnateľnú efektivitu.

Presné CNC vysekávanie
Ohraňovanie plechov

KMF Slovakia je popredným dodávateľom služieb v oblasti výroby tvarovaných plechových dielov.

Ohraňovanie plechov
Zváranie

Zváranie kovov v KMF Slovakia zahŕňa vysokokvalifikované manuálne
a robotické zváranie.

MIG a TIG zváranie
Povrchová úprava kovov

Povrchová úprava kovov je kľúčovým procesom našej výroby zameranej
na dodávku kovových dielov.

Povrchová úprava kovov a plechov
Montáž a integrácia

KMF Slovakia ponúka tiež komplexné služby pri montáži a integrácii.

Spoľahlivá a moderná výroba plechových dielov

Široká škála procesov

Naše moderné zariadenia nám umožňujú poskytovať rôzne procesy presného strojárstva a kovovýroby, medzi naše hlavné služby patrí:

  • CNC vysekávanie pre širokú škálu kovov vrátane ocele, pozinkovaných plechov, nereze, hliníku, medi a mosadze.
  • Rezanie plechov laserom až do hrúbky 25mm.
  • Ohýbanie plechov s veľmi vysokou presnosťou.
  • Zváranie MIG a TIG rôznych druhov materiálov, vrátane robotického zvarovania, bodovania a nastreľovania spojovacích prvkov.
  • Konečná povrchová úprava vrátane kozmetického brúsenia zvarovaných spojov, v spojitosti s externými procesmi pieskovania, zinkovania, eloxovania a hlavne práškového lakovania.
Kontrola kvality zaručená

Spoločnosť KMF Slovakia sa zaviazala dodávať agilný výrobný proces, podporovaný výnimočným zákazníckym servisom a excelentnou kontrolou kvality. Výroba plechov vyrábaných v KMF Slovakia sa môže pohybovať od jednoduchých kovových krytov a konzol, až po sofistikované, plne integrované, elektromechanické jednotky obsahujúce stovky dielov. Spoločnosť KMF Slovakia tiež poskytuje služby s pridanou hodnotou, ako je produktový dizajn, prototypy, elektromechanická montáž a expedícia na mieru.

Outsourcing

KMF Slovakia poskytuje progresívne služby v oblasti výroby plechov, ktoré môžu vyriešiť vaše výrobné problémy a poskytnúť neoceniteľné riešenia. Pracujeme ako váš výrobný partner, optimalizujeme návrh a výrobné operácie, aby sme vylepšili váš produkt a poskytli skutočnú efektivitu nákladov a času uvedenia produktu na trh.

Spoľahlivosť

Naše moderné zariadenia ponúkajú celý rad možností na precízne strojárstvo a kovovýrobu.

Spoločnosť KMF Slovakia poskytuje prvotriedne služby v oblasti subdodávateľských prác na plechoch, ktoré kombinujú špičkové zariadenia, skúsených inžinierov s cieľom robiť to lepšie a dodávať oveľa viac ako len kovovýrobu.

Technologické investície sú základom našej obchodnej stratégie, umožňujú nám uspokojiť neustále sa meniace potreby našich zákazníkov s obratnosťou a efektívnosťou a neustále zlepšovať naše služby ako spoľahlivého partnera. Naše interné možnosti výroby kovov sú rozsiahle a neustále vyhodnocujeme našu technológiu, procesy a softvérové riešenia, aby sme zaistili udržanie sa v popredí nášho odvetvia.