Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Rozvádzače

Spoločnosť KMF Slovakia má rozsiahle odborné znalosti a skúsenosti v oblasti výroby rozvádzačov, krytov a ďalších výrobkov pre odvetvie elektrickej energie. Medzi hotové kovové výrobky vyrábané spoločnosťou v oblasti rozvádzačov, patria rozvádzače nízkeho napätia a stredného napätia a rozvodné dosky pre kovové kryty rozvádzacích systémov, riadiace mechanizmy a ďalšie.

Spolupracujeme s lídrami na trhu pri dodávaní rozvádzačov a ďalších služieb pre odvetvie elektrickej energie a jej prenosu a sme schopní poskytovať vysoko kvalitné a spoľahlivé výrobky, ktoré sú pripravené na aplikáciu v rôznych typoch prostrediach a podmienkach.

Môžete si byť istí, že KMF Slovakia má odborné znalosti a schopnosť poskytovať vysoko kvalitné
a cenovo konkurencieschopné výrobky pripravené na aplikáciu. Spoločnosť môže dodávať rozvádzače a ďalšie elektrické kryty pre mnoho aplikácií. Siahajú od dodávok elektrického napájania pre domácnosti a obchodné kancelárie, až po oveľa väčšie verejné služby, ako sú nemocnice, železničné stanice, vysoké školy a školy.

Udržiavanie vysokých štandardov kvality <br/>a prísnych špecifikácií
Udržiavanie vysokých štandardov kvality
a prísnych špecifikácií

Viac informácií o výrobe rozvádzačov

  • Dodržanie štandardov kvality a prísnych špecifikácií je kľúčovým faktorom v oblasti výroby a montáže výrobkov rozvádzačov. Naša schopnosť ponúkať spoľahlivé a efektívne riešenia znamená, že zákazníkom dokážeme poskytnúť dôveryhodné výrobky, ktoré plne vyhovujú ich potrebám. Naša spoločnosť dokáže zastrešiť širokú škálu výrobkov - skrine rozvádzačov, pripájacie skrinky, rozvody, skrinky pre merače a iné rozvádzače na základe požiadaviek zákazníka.
     
  • Špeciálne pracovisko elektromechanickej montáže umožňuje spoločnosti KMF Slovakia poskytovať komplexné riešenia a zastávať úlohu jednotného partnera pre zostavy rozvádzačov. Riadenie montáže integrovaných produktov na kľúč, od návrhu až po dodanie, je dôležitým prínosom pre našich zákazníkov. Týmto spôsobom dokážeme zabezpečiť, že všetky súčasti a komponenty výrobkov sú správne zladené a integrované, čo zaručuje ich spoľahlivosť a funkčnosť.