Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Ohraňovanie plechov

KMF Slovakia je popredným dodávateľom služieb v oblasti ohýbania a výroby tvarovaných plechových dielov. Spoločnosť neustále investuje do najmodernejšieho zariadenia na tvárnenie plechov s najnovším inovatívnym počítačovým offline programovaním pre výrobu všetkých druhov tvarovaných kovových výrobkov, s cieľom ponúkať vysoko kvalitné kovové výrobky podľa požiadaviek.

Program neustáleho investovania spoločnosti KMF Slovakia znamená, že máme riešenia ručného tvarovania kovov v rôznych formátoch. S ohraňovacími lismi v kombinácii s offline programovaním dosahujeme mimoriadnu spoľahlivosť, produktivitu a vysoko predvídateľné časy nastavenia.

Náš systém umožňuje vynikajúci prevádzkový výkon pri akýchkoľvek operáciách ohýbania kovov, od malých dielov s jedným ohybom, až po väčšie zložité diely s mnohými ohybmi
a viacerými dĺžkami hrán.

Dokonale tvarované
Dokonale tvarované

Možnosti ohýbania plechov:

  • maximálna dĺžka ohybu: do 3.200mm pri hrúbke materiálu do 6mm v závislosti od použitého materiálu
  • hrúbka materiálu: do 12mm

Druhy materiálov:

  • oceľ
  • pozinkovaná oceľ
  • nehrdzavejúca oceľ
  • hliník
  • meď
  • polykarbonát

Vaša príležitosť externých dodávok

KMF Slovakia má zručnosti a schopnosť dokončiť výrobu komplexných kovových výrobkov
a viacdielnych zostáv. Ohraňovacie lisy používané v KMF  Slovakia môžu vytvárať precízne ohýbané plechové komponenty z ocele, nehrdzavejúcej ocele, hliníka a ďalších druhov materiálov. Prediskutujte s nami svoje potreby v oblasti outsourcingu a zistite, ako vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás

Možnosti ohýbania a tvarovania plechov v KMF Slovakia

TRUMPF TruBend séria 3000

Spája najvyššiu kvalitu TRUMPF, hospodárne vyrába aj pri minimálnom vyťažení a zabezpečuje presné výsledky, ako aj najvyšší bezpečnostný štandard.

Ohýbanie plechov

TRUMPF TruBend séria 5000

Populárne vysoko presné ohraňovacie lisy s tonážou 85 a 130 ton s technológiou merania uhlov ACB, ktorá zaručuje presnosť uhlu ohybu. Možnosti automatizácie pre programovanie, nastavovanie a ohýbanie nástrojov poskytujú vynikajúcu produktivitu a flexibilitu pri ohýbaní rôznych častí.

TruBend 7036

TRUMPF TruBend séria 7000

Vysokorýchlostný stroj, ktorý ohýba malé
a stredné komponenty vo veľmi vysokej kvalite. Umožňuje pracovať s rôznymi hrúbkami plechu a dosiahnuť vysokú presnosť a opakovateľnosť ohybov.

Viac informácií o tvarovaní a ohýbaní plechov

Investície do najmodernejších technológií

V dnešnom vysokovýkonnom prostredí sú stroje na ohýbanie plechov len také dobré, ako špičkový softvér, ktorý ich poháňa. Program neustáleho zlepšovania a investícií spoločnosti KMF Slovakia znamená, že najnovší softvér na plánovanie a programovanie umocňuje našu kapacitu ohýbania a tvarovania kovov. Umožňuje nám plniť najnáročnejšie požiadavky na kovovýrobu, veľké alebo malé, jednoduché alebo zložité.

Prvotriedne ohýbanie kovov

Tím skúsených inžinierov v KMF Slovakia je pripravený našim zákazníkov poskytnúť odborné poradenstvo a podporu v rámci individuálnych požiadaviek.Naše stroje na ohýbanie plechu sú k dispozícii 24 hodín denne, päť dní v týždni. Pri procesoch ohýbania a skladania kovových výrobkov je pre nás kľúčová dôkladná kontrola kvality, vysoká presnosť a spoľahlivosť v každom vyrobenom výrobku.

Veľká výrobná kapacita

Kombinácia ohraňovacích lisov znamená, že spoločnosť KMF Slovakia môže ponúkať manuálne aj automatizované služby, ktoré uspokoja potreby takmer každého zákazníka. Môžeme ohýbať plechy v širokej škále materiálov a veľkostí pre každý typ projektu, od výroby jednorazových prototypov, až po veľké série výrobkov.