Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

Kompletná výroba
a montáž výrobkov

Komponenty, podzostavy a plne zmontované funkčné výrobky.

V KMF Slovakia nám ide hlavne o to, aby sme boli flexibilní, to je to, ako poskytujeme skutočne zákazkové služby. Naším cieľom je stať sa vašim výrobným partnerom, ktorý ponúka "jednotné kontaktné miesto" pre všetky vaše požiadavky na kovovýrobu. To nám umožňuje skutočne zvyšovať pridanú hodnotu našich služieb a poskytovať naším zákazníkom zdroje bez stresu
od začiatku vývoja produktov, až po finálny výrobok a jeho expedíciu. Posledný krok pred dokončením a odoslaním výrobku je jeho montáž, alebo montáž elektromechanických kovových výrobkov do zostáv. V KMF Slovakia riadime všetky aspekty procesu montáže, od riadenia dodávateľského reťazca ďalších komponentov, cez kompletnú montáž produktu, schválenie
a testovanie kvality, schvaľovanie baliacich štandardov a následnú expedíciu tovaru koncovému zákazníkovi. Vieme poskytnúť kompletne otestované zostavy alebo podzostavy nižšej úrovne. Vieme integrovať mechanické komponenty ako sú pánty, spínače, ovládacie prvky
a interaktívne obrazovky.

KMF Slovakia má dlhoročné skúsenosti v dodávaní komponentov na vysokej úrovni do viacerých priemyselných odvetví. Zostavy výrobkov, ktoré pravidelne vyrábame sú:

Kompletná výroba <br/>a montáž výrobkov
Kompletná výroba
a montáž výrobkov

Naše možnosti montáže:

 • Mechanická montáž
 • Plná podpora elektromechanického a elektronického inžinierstva
 • Elektrické zapojenie a montáž
 • Dosky s plošnými obvodmi a ostatná elektronika
 • Vývoj zabudovaných elektronických systémov
 • Rýchla výroba prototypových buniek
 • Dizajn funkčných testovacích prípravkov na mieru
 • Tvorba technických výkresov a SOP s cieľom dosiahnuť najprísnejšie štandardy kvality
 • Komplexné riadenie projektu
 • Zabezpečenie dodávok komponentov v rámci dodávateľského reťazca

Viac informácií o službách:

Vyspelé montážne zariadenia v spoločnosti KMF Slovakia, ponúkajú veľkú kapacitu na konečnú montáž plne integrovaných výrobkov z plechu. Naše kompletné subdodávateľské riešenie pre elektromechanickú montáž umožňuje zákazníkom sústrediť sa na svoje hlavné podnikanie. Naše montážne jednotky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám jednotlivých zákazníkov.

KMF Slovakia má kapacitu a flexibilitu na rozširovanie a prispôsobenie svojich procesov montáže na riadenie veľkého presunu výrobkov. Vieme splniť rôzne požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Preto je naša spoločnosť preferovaným partnerom pre niektoré z najväčších OEM (Original Equipment Manufacturer) spoločností nielen v Európe.

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa?

V spoločnosti  KMF Slovakia sa zameriavame na budovanie dlhodobých partnerstiev s našimi dodávateľmi s cieľom zabezpečiť integrovaný dodávateľský reťazec na svetovej úrovni. Od našich dodávateľov požadujeme, aby dôsledne spĺňali rovnaké vysoké štandardy kvality, dodávok, nákladov a spokojnosti zákazníkov, ktoré sa snažíme našim zákazníkom ponúkať.

Kontaktujte nás

Pokročilé montážne služby
v KMF Slovakia

Výhody montáže subdodávateľských produktov

 • Umožní zákazníkom sústrediť sa na jeho kľúčové činnosti
 • Zníži náklady na kapitálové vybavenie a personál
 • Poskytuje fixné jednotkové náklady so zlepšenou maržou
 • Poskytuje flexibilitu zásobovania 
 • Riadenie dodávateľského reťazca a zníženie skladových zásob

Montážna jednotka
s elektrostatickým výbojom

Montážna jednotka elektrostatického výboja (ESD) je k dispozícií pre vyhradenú zostavu komponentov a výrobkov citlivých na statiku. Zákazníci si môžu byť istí, že elektromechanické zostavy sú dôkladne testované v každej fáze procesu montáže podľa najprísnejších kontrolných štandardov. 

Bezproblémový proces montáže výrobkov až po expedíciu

Bezproblémová výroba bez prerušenia dodávok tovaru, sa často uvádza ako jedna z najdôležitejších oblastí, v ktorej musia byť splnené očakávania zákazníka. Spoločnosť KMF Slovakia sa venuje rozvoju zákaznícky orientovaného projektového manažéra, ktorý spolupracuje s tímom zákazníckeho servisu a zabezpečuje plynulý proces výroby od začiatku, až po konečnú montáž. Projektové riadenie zahŕňa aktivizáciu dodávateľského reťazca, vzorkovanie a výrobu zákazníckych objednávok na presne stanovený čas a v dohodnutom rozpočte. V prípade potreby vieme zákazníkovi demonštrovať celý proces výroby, ako určenie správneho typu výrobného stroja, presné výrobné náklady a dodacie lehoty, aby mal predstavu o celom projekte od úplného začiatku až po ukončenie.

Povrchová úprava plechových dielov

Finálne dokončovacie procesy, ako sú sieťotlač, laserové gravírovanie, štítkovanie a označovanie dielov znamená, že KMF Slovakia môže dodávať kompletné výrobky. Komponenty môžu byť balené podľa konkrétnych požiadaviek zákazníkov a pripravené na dodanie koncovým spotrebiteľom. Ide o kompletné výrobné riešenie, ktoré Vám umožní zjednodušiť dodávateľský reťazec a zamerať vaše zdroje na kľúčové obchodné aktivity.

Odborné zákaznícke poradenstvo

Naši odborníci na montáž sú vám k dispozícii v každej etape projektu, aby poradili klientovi o najefektívnejších a najekonomickejších spôsoboch zorganizovania montážneho projektu.