Používame cookies
Súbory cookie používame na analýzu údajov o našich návštevníkoch, na zlepšenie našich webových stránok, na zobrazovanie personalizovaného obsahu a k tomu, aby sme vám poskytli skvelý zážitok z webu.

CNC delenie plechov
sekaním a rezaním laserom

KMF Slovakia je domovom špičkových CNC vysekávacích zariadení, ktoré zákazníkom ponúkajú neporovnateľnú efektivitu, úsporu peňazí a hlavne rýchlosť výroby komponentov a výrobkov. Naše vysekávacie stroje pracujú nepretržite 24/7 a dokážu zvládnuť širokú škálu plechov
a hrúbok.

Pre programovanie CNC strojov používame softvér RADAN, ktorý je sieťovo prepojený s našimi najmodernejšími CNC vysekávacími a laserovými strojmi. Je to systém, ktorý zaisťuje najefektívnejšie využitie plechu pre výrobu všetkých požadovaných komponentov a výrobkov. CNC vysekávanie hrá pri výrobe plechov v KMF Slovakia významnú úlohu a je často prvým procesom na ceste výroby komponentov. Jedná sa o efektívnu technológiu CNC delenia plechov, ktorá má tiež schopnosť rýchlo formovať 3D tvary, ako sú žalúzie, priehlbiny a reliéfy,
čo často eliminuje potrebu ďalších výrobných operácií.

Presné rezanie laserom sa v KMF Slovakia používa na rezanie plechového materiálu s vysokým stupňom konzistencie a presnosti. Pracovisko laserového rezania plechov v KMF Slovakia sa môže pochváliť strojom TRUMPF TruLaser, ktorý ponúka vysokú univerzálnosť a pracuje rovnako sedem dní v týždni, aby dodal celý rad komponentov a zostáv z plechu pre rôzne priemyselné odvetvia

Vysoká dynamika laserového rezacieho stroja a najnovší programovací softvér, dávajú
KMF Slovakia schopnosť a možnosť vyrábať ľubovoľný počet kovových komponentov najhospodárnejším a nákladovo najefektívnejším spôsobom.

Efektivita predovšetkým
Efektivita predovšetkým

Možnosti CNC vysekávania a rezania laserom :

Maximálna veľkosť tabule:

  • Až 3.000mm x 1.500mm

Hrúbka materiálu:

  • Od 0.5mm do 25mm

Typ materiálov:

  • oceľ
  • pozinkovaná oceľ
  • Zintec
  • nehrdzavejúca oceľ
  • hliník
  • meď
  • polykarbonát

Spoločnosť s víziami do budúcna

KMF Slovakia je spoľahlivý partner v oblasti CNC delenia plechov a výroby kovových komponentov. Sme schopní splniť vaše požiadavky v týchto oblastiach efektívne, rýchlo
a so stálou kvalitou.
Detailné porozumenie požiadavkám našich zákazníkov, spolu s našim záväzkom neustáleho zlepšovania sa, nám umožňuje zabezpečiť zručnosti a technológie, pre rýchlu reakciu na meniace sa požiadavky.

Naším cieľom v spoločnosti KMF Slovakia je budovať dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi, aby sme mohli poskytovať konzistentné, vysoko kvalitné a na mieru šité služby v oblasti zákazkovej kovovýroby.

Kontaktujte nás

MOŽNOSTI CNC VYSEKÁVANIA A REZANIA
LASEROM

TruPunch 3000

TRUMPF TruPunch 3000

Elektrické vysekávacie stroje efektívne využívajú zdroje, ktoré majú schopnosť pracovať s minimálnou produkciou odpadu. Dokážu zvládnuť výrobu malých častí bez škrabancov, s maximálnou účinnosťou a automatizáciou.

Maximálna sila sekania: 180 kN
Pracovný rozsah X/Y: 2.500 x 1.250mm

TruPunch-5000

TRUMPF TruPunch 5000

Tento hydraulický vysekávací stroj poskytuje neobmedzenú flexibilitu. Jedinečná rotačná hlava a kompatibilita
s mnohými rotačnými nástrojmi umožňuje ponúknuť rýchle a efektívne riešenie vysekávania pre takmer akýkoľvek tvar alebo požiadavku tvarovania.

Maximálna sila sekania: 220 kN
Pracovný rozsah X/Y: 2.500 x 1.250 mm

Trumpf TruLaser 2030

TRUMPF TruLaser 2030 fiber

Tento moderný laserový rezací stroj poskytuje nákladovo efektívne rezanie skrz širokú variabilitu hrúbok materiálov. Je kompaktný a ponúka vysoké rýchlosti spracovania.

Maximálny výkon: 3.000 W
Pracovný rozsah X/Y: 3.000 x 1.500 mm 

Viac o CNC deliacich strojoch
v KMF Slovakia

Vysekávacia sila

Medzi CNC vysekávacie stroje v KMF Slovakia patria stroje TRUMPF TruPunch 3000 a 5000. Pridaním rôznych nástrojov sa naše vysoko produktívne CNC stroje dajú použiť na razenie, tvarovanie, zahĺbovanie, závitovanie a gravírovanie tvarov, bez pridania ďalších operácií do procesu výroby.

Konkurencieschopnosť
CNC vysekávacích strojov

KMF vysekávacie stroje umožňujú flexibilné obrábanie rozmanitého spektra tvarov, od jednoduchých kruhov alebo obdĺžnikov, až po prekrývajúce sa geometrické 3D návrhy.
Naše CNC vysekávacie stroje sú schopné vyrábať diely s najkomplexnejšou geometriou, bez potreby ďalších výmen nástrojov, alebo zvýšených nákladov na nastavenie. CNC vysekávanie hrá významnú úlohu pri spracovaní plechov v KMF Slovakia. Dodávame kovové komponenty za konkurencieschopné ceny do celého sveta.

Rýchle a spoľahlivé vysekávanie

Všestrannosť technológie vyplýva zo širokých možností  efektívneho využitia nástrojov, aby sa minimalizovalo nákladné plytvanie materiálom a poskytovali sa rýchle a nákladovo efektívne dodacie lehoty.

Príklady použitia
CNC vysekávania

Medzi príklady konštrukcií, ktoré využívajú CNC vysekávacie služby v KMF Slovakia patria automaty, elektrické rozvádzače, zariadenia vzduchotechniky a letiskové komponenty.

Laserové rezanie kovov

Priemyselný stroj na laserové rezanie kovov v KMF Slovakia je schopný vytvárať veľmi zložité tvary z plochého plechu rýchlo, účinne, nákladovo efektívne a na veľmi vysokej úrovni.
Vynikajúca rýchlosť rezania laserom znamená krátke dodacie lehoty a veľmi konkurencieschopné ceny.
Ponúkame rôzne služby v oblasti rezania a sme schopní spracovať malé aj veľké objemy plechových dielov podľa potreby zákazníka. Sme flexibilní a prispôsobíme sa individuálnym požiadavkám projektu.

Výhody rezania laserom

Pri laserovom rezaní kovov sa vysokovýkonné svetelné lúče odrážajú a zaostrujú jemne vyladenou laserovou hlavou, ktorá prerezáva materiál pri veľmi vysokej presnosti. CNC rezanie laserom vedie nielen k rýchlej a efektívnej prevádzke, ale tiež zanecháva ostré hrany a vysokokvalitný povrch, ktorý si vyžaduje menej čistenia.
Rezanie laserom sa používa na vytváranie komponentov
v mnohých priemyselných odvetviach, napríklad
v letiskovom priemysle, potravinárstve a elektronike.